روابط عمومی: 09198375085

samakeshragh@gmail.com

سراسر

تهران

شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 16 الی 20سمعک استارکی

سمعک استارکی
شرکت صبا در سال ١٣٧۶ به منظور ارائه خدماتی متمایز و همگام با استانداردهای جهانی فعالیت خود را به صورت مستقل آغاز و در همان سال اقدام به تاسیس لابراتور اختصاصی سمعک نمود و توانست همراه با به کارگیری دانش فنی روز و تجربه نزدیک به ٣ دهه مدیر عامل خود در زمینه قالب سمعک و فک و صورت به عنوان یک شرکت پیشتاز و نوآور به همکاری با چندین کمپانی معتبر و شناخته شده دنیا بپردازد.و با ارتقاء مداوم کیفیت خدمات خود در راستای مطابقت با استانداردهای جهانی و تکنولوژی روز در سال ١٣٨۶ با تایید لابراتور این شرکت توسط کمپانی استارکی آمریکا توزیع محصولات این کمپانی را به صورت رسمی آغاز نمود. در طول سال های اخیر با ارائه با کیفیت ترین محصولات تراز اول جهان و بهترین خدمات در زمینه قالب سمعک و بعنوان تنها نمایندگی دارای لابراتوار با توانائی ارائه سمعک ١٠٠ % نامرئی دیجیتال دنیا بنام با قدرت بسیار بالا (بهره تا ٧١ دسی بل) وارائه خدمات منحصر به فرد (CIC) سمعک نامرئی ، IIC) SoundLens) پس از فروش توانسته است رضایت بسیاری ازهمکاران شنوائی شناس و مصرف کنندگان سمعک را به خود جلب کند. این شرکت نائل به دریافت جایزه عملکرد و کار گروهی,ارائه محصولات برتر ورکورد میزان فروش را در سالهای اخیر به خود اختصاص داده است.

چرا انتخاب ما


مشاوره و تست شنوایی رایگان سمعک

متخصصین کلینیک ارزیابی شنوایی و سمعک اشراق برای اشخاصی که قصد خرید سمعک را دارند مشاره و تست شنوایی رایگان در نظر می گیرد شما برای دریافت مشاوره کافیست با شماره مطب تماس حاصل فرمائید پاسخوگی سوالات شما خواهیم بود.


طرف قرارداد با بیمه ها

کلینیک سمعک اشراق طرف قرارداد با بانک سپه ، صادرات، تجارت و ...می باشد.همچنین برای بیمه شدگان کلیه بیمه ها مدارک لازم جهت اخذ تعرفه بیمه سمعک را ارائه می دهد.


ارائه خدمات در منزل و تست سمعک

این کلینیک همچنین کلیه خدمات خود را جهت رفاه حال سالمندان کم توان در منزل ارائه می دهد و همچنین برای افرادی که در انتخاب نوع سمعک تردید دارند تست سمعک به مدت یک هفته انجام می گیرد.


دوسال باطری رایگان

یکی از خدمات کلینیک سمعک اشراق، اهدای دوسال باطری رایگان به خریداران سمعک از این کلینیک می باشد.

سمعک چیست؟

خدمات سمعک اشراق سمعک اشراق بهترین در شرق تهران

سمعک(hearing aid) قطعه الکترنیکی کوچکی است که به فرد کم شنوا کمک می کند که صدا ها را بهتر بشنود و بتواند ارتباط بهتری با دیگران برقرار کند.

سمعک صداهایی که وارد گوش می شود را پردازش کرده و سپس صدای مناسب و تقویت شده را به داخل گوش هدایت می کند.تکنولوژی سمعک به گونه ای است که علاوه بر افزایش میزان صدا باعث افزایش کیفیت صدا نیز می گردد و فرد صداها را واضح تر می شنود و همچنین صداهای مزاحم محیط را کم می کند.

انواع سمعک از نظر شکل: سمعک پشت گوشی سمعک داخل گوشی انواع سمعک از نظر تکنولوژی: آنالوگ دیجیتال هوشمند هوشمند وایرلس حالا اینجا برندهای سمعک بیاد.

ادامه مطلب

مقالات

سکته گوش!
آشنایی با افت شنوایی
چگونه عمر سمعک را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر باتری سمعک را افزایش دهیم؟
پیرگوشی
توسعه سیستم شنوایی در کودکان