روابط عمومی: 09198375085

samakeshragh@gmail.com

سراسر

تهران

شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 16 الی 20برندهای سمعک

بهترين مارک سمعک Hearing aid يا بهترين برند سمعک کدام است؟
متاسفانه چندي است که برخي در اينترنت شروع به مقايسه برندهاي سمعک با يکديگر نموده اند که بايستي بگوييم که چنين مقايسه اي از اساس غلط است. تمامي برندهای سمعکی که در زير آمده بسيار عالي و قدرتمند بوده و همه آن ها داراي خدمات پس از فروش و گارانتي می باشند. لذا اين سوال که مثلا «سمعک زيمنس بهتر است يا سمعک اتيکن؟» از اساس اشتباه است! 
تمامي اين برندها در امر توليد سمعک بسيار قدرتمند بوده و تماما داراي بخش هاي تحقيق و توسعه R&D مي باشند. (به عبارت ديگر تمامي اين برندها غول هاي قدرتمند صنعت سمعک هستند که با هم رقابت تنگاتنگي دارند.)
به همين دليل گفته مي شود که انتخاب برند امري سليقه اي است. مثلا عده اي از گذشته با برند زيمنس به دليل لوازم خانگي زيمنس آشنايي بيشتري داشته اند. اما اصلا نمي توان گفت که مثلا زيمنس بهتر است.

سمعک زيمنس SIEMENS:


اگر از شما بپرسند که مخترع خودرو کيست؟ احتمالا مي گوييد: «کارل بنز» امروزه خودروهاي بنز در سراسر دنيا شناخته شده هستند و در همه کشورها اعتبار فوق العاده اي نيز دارند. در مورد سمعک زيمنس نيز چنين قضيه اي صادق است. شواهد گواه بر اين است که اولين سمعک، در سال 1878 با توسعه رسيور تلفنی اختراع شد. مخترع اين سمعک شخصی بود به نام ورنر ورن زيمنس (Werner Von Siemens). در سال 1913 زيمنس آغازگر اولين خط توليد سمعک شد. جالب است بدانيد که برند زمينس هم مانند برند بنز متعلق به کشور آلمان است.
همان گونه که گفتيم، تمامي برندهايي که در اين جا مي آوريم معتبر بوده و رقابت تنگاتنگي دارند. با اين حال به جرئت مي توان گفت که سمعک زيمنس به دليل سابقه بيش از 130 ساله خود، معروف ترين و شناخته شده ترين سمعک در جهان محسوب مي شود.
سمعک زيمنس دو ويژگي فوق العاده دارد که به دليل اين دو ويژگي از محبوبيت ويژه اي برخوردار مي باشد. اولين ويژگي پايبندي شديد به تعهدات و تلاش صادقانه براي بهبود سطح شنوايي است.
دومين ويژگي برند زيمنس، استفاده از تکنولوژي هاي روز دنيا در سمعک است. زيمنس به اين سو گرايش دارد که سال به سال، کيفيت محصولش را بالا ببرد. به عنوان مثال موارد زير را مي توان ديد:
در سال 2010 زيمنس از نسل جديد سمعک ها با يک تکنولوژي به نام BestSound Technology رونمايي کرد.
در سال 2014 زمنيس با نسل جديد BestSound Technology، يک فناري جديد به نام binax را در سمعک ها معرفي کرد و سمعک ها را آپيديت به روزرساني نمود.
همان گونه که مشاهده مي کنيد، اين سمعک سال به سال در حال استفاده از تکنولوژي روز دنيا بوده و به همين دليل است که اين نوع سمعک محبوبيت فراواني دارد.
قيمت سمعک زيمنسقيمت سمعک زيمنس از حدود 1٫2 ميليون تومان شروع و تا حدود 13 ميليون تومان در حالت بسيار پيشرفته متغير است.

سمعک ويدکس WIDEX:


تاريخچه شرکت سمعک ويدکس به سال 1956 باز مي گردد. اين شرکت به همت آقايان توفهلم و وسترمن در کشور دانمارک تاسيس گرديد. سمعک ويدکس نيز در سراسر دنيا بسيار شناخته شده است. اين سمعک در حال حاضر در بيش از 150 کشور داراي نمايندگي توزيع محصولات و همچنين خدمات پس از فروش مي باشد.
علاوه بر آن، اين کمپاني عظيم با بيش از نيم قرن تجربه در زمينه توليد و عرضه سمعک، از پيشگامات طراحي و توليد جديدترين سمعک هاي ديجيتال روز دنيا است.
بسياري سمعک هاي اخير اين کمپاني به صورت هوشمند و مجهز به تکنولوژي وايرلس بوده و از اين رو محبوبيت فراواني دارد.
اين سمعک نيز براي تکنولوژي روز دنيا اهميت فوق العاده اي قائل است.در سال 2015 ، ويدکس موفق شد يکه نسل متفاوتي از سمعک هاي فراهوشمند را به بازار عرضه نمايد.
ويدکس مدعي است که يک تکنولوژي انحصاري منحصر به خود به نام Universal program Sound class technology را داراست.
قيمت سمعک ويدکسقيمت سمعک ويدکس نيز از حدود 980 هزار تومان شروع و تا 6٫7 ميليون تومان متغير است.

سمعک اتيکن OTICON :


تاريخچه سمعک اتيکن به سال 1904 باز مي گردد. اين شرکت توسط Hans Demant تاسيس گرديد. اين سمعک در دهه هاي 60 و 70 ميلادي به عنوان شرکت پيشرو در صنعت سمعک و وسايل کمک شنوايي شناخته شد.
اين کمپاني يک شعار ساده و بسيار جالب دارد که هر خريدار سمعک، با شنيدن آن به سوي اين کمپاني جلب مي گردد. اين شعار هميشه زير برند اتيکن نقش بسته است:
«PEOPLE FIRST»
معادل آن به فارسي مي شود: «اول مردم» يا «اول کاربر»
به عبارتي اين کمپاني بر اين عقيده است که طراحي و ساخت بهترين سمعک، به چيزي فراتر و عالي تر از تکنولوژي و اديولوژي نياز دارد. مثلا فرض ممکن است که يک تکنولوژي روي سمعک ايجاد شود و اين تکنولوژي هزينه سمعک را بالا ببرد. اما هنگامي که از کاربر سمعک مي پرسيم با اين تکنولوژي راحت هستي؟ در پاسخ مي گويد: «نه اين تکنولوژي براي من هيچ فرقي ندارد.» يا مثلا : «اين تکنولوژي جديد هم گران تر است و اصلا هم با آن راحت نيستم و احساس بدي دارم»
کمپاني اتيکن بر اين عقيده است که مهم ترين نکته، عقيده مردم و کاربران سمعک است.
البته در کنار اين مورد بايد بگوييم که اين کمپاني نه تنها با تکنولوژي ها بيگانه نيست بلکه خود اولين سمعک اتوماتيک را در سال 1991 به دنيا عرضه نمود. در کنار همه اين ها، کمپاني اتيکن معرفي تکنولوژي پيشرفته ديجيتالي و هوش مصنوعي را انجام داد. اين کمپاني داراي مراکز تحقيقاتي پيشرفته براي ايجاد نوآوري در سيستم شنوايي در کشور دانمارک مي باشد.
به دليل اين که اين کمپاني به راحتي کاربر و تکنولوژي روز دنيا (يعني تکنولوژي مفيد که کاربر با آن احساس بهتري بکند نه هر نوع تکنولوژي) جزء بهترين برندهاي روز دنيا محسوب مي شود.
قيمت سمعک اتيکنقيمت سمعک اتيکن نيز از حدود 590 هزار تومان شروع شده و تا 9٫6 ميليون تومان متغير است.

سمعک فوناک PHONAK:


سمعک فوناک يکي از شناخته شده ترين سمعک هاي دنيا است که تاريخچه ساخت آن به سال 1947 و کشور سوئيس باز مي گردد. در ابتدا نام کمپاني elektroakustikr fur AG بود اما در نهايت به  نام phonak AG تغيير يافت.
در حال حاضر در ميان متخصصين عمل شنوايي، فوناک نامي شناخته شده است. اين سمعک در ساليان دراز فعاليت خود همواره به نيازهاي افراد کم شنوا حساسيت بسياري نشان داده است.
اين شرکت از دانشمندان و نخبگان شنوايي شناسي برتر دنيا در کادر خود استفاده کرده و به همين دليل برندي رو به رشد تلقي مي گردد.
اين سمعک مانند سمعک اتيکن، شعاري زيبا را در کنار برند خود دارد:
«LIFE IS ON»
به معناي
«زندگي جاري است»
نکته ديگر درباره سمعک فوناک، بهره گيري از تکنولوژي هاي روز دنيا است. به عنوان مثال اين سمعک در سال 2010 از يک تکنولوژي جديد به نام Spice+ شروع به بهره برداري کرد که هماهنگي و هارموني فوق العاده اي داشت. کاربران مي گفتند که با استفاده از سمعک هاي مجهز به اين تکنولوژي در محيط هاي پر سر و صدا بسيار راحت هستند.
اما اين کمپاني نيز لحظه به لحظه راه تحقيق و توسعه را پيش گرفته و آن را ادامه مي دهد. مثلا در اواخر سال 2013 سيستم پردازشي خود را متحول کرد و محصولات جديدي به نام Phonak Quest رونه بازار ساخت.
اين روند استفاده از تکنولوژي به قدري براي فوناک اهميت داشت که در اوايل سال 2015 از يک تکنولوژي جديد به نام Venture رونمايي کرد.
برند فوناک از جمله برندهايي است که لحظه به لحظه در حال ارائه تکنولوژي روز دنيا به کاربران خود در کشورهاي مختلف است.
قيمت سمعک فوناکقيمت سمعک فوناک نيز از حدود 1٫2 ميليون تومان شروع شده و تا 9 ميليون تومان متغير است.

سمعک يونيترون Unitron:


کمپاني سمعک يونيترون کانادا با هدف ارتقا کيفيت زندگي براي افراد کم شنوا، در سال 1964 فعاليت خود را در زمينه ي ارائه ي سمعک هاي با کيفيت آغاز نمود سمعک يونيترون يکي از موفق ترين کمپاني هاي توليد کننده ملزومات شنوايي در سطح جهان مي باشد .
سمعک يونيترون در 20 کشور جهان داراي نمايندگي مي باشد که انواع خدمات از قبيل فروش و تعميرات و خدمات پس از فروش انواع سمعک را بر عهده دارند .
انواع محصولات سمعک يونيترون به بيش از 45 کشور جهان عرضه مي شود و تمامي سمعک هاي اين کمپاني بر طبق استاندارد هاي ساخت سمعک و بررسي هاي مداوم توسط متخصصين در اين زمينه ساخته  و توليد مي شوند . نکته ي قابل توجه اين است که تمامي توليدات کمپاني سمعک يونيترون علاوه بر تست صحت محصول در ازمايشگاه توسط افراد کم شنوا نيز تست مي گردد، در واقع توسط بيماران تست شده و در صورت مناسب بودن و رضايت و عملکرد درست به بازار جهاني عرضه مي شوند.
قيمت سمعک يونيترونقيمت سمعک يونيترون نيز از حدود 1٫2 ميليون تومان آغاز شده و تا سقف 7 ميليون تومان متغير است.

سمعک استارکي Starkey:


استارکي، برند سمعکي بسيار معروف و خوش آوازه از کشور آمريکا است. تاريخچه ساخت اين نوع سمعک، به سال 1967 باز مي گردد. در اين سال، استارکي آمريکا کار با با تعميرات سمعک شروع کرد، اما با پيشرفت چشم گيري تبديل به يکي از بزرگ ترين کمپاني هاي سمعک دنيا شد و به شکل امروزي درآمد.
اين شرکت از همان سال 1967 در شروع کار خود، سمعک را با دوره آزمايش 90 روزه و هم چنين گارانتي عرضه نمود. به مرور تيم متخصصان شنوايي نيز به اين شرکت پيوستند و متعد شدند که مناسب ترين راه حال را به جهت فراهم نمودن شنوايي بهتر در راستاي ارتقاء ارتباطات اجتماعي افراد ارائه نمايند.
اين شرکت آمريکايي و خوش نام سمعک، براي مسائل تحقيق و توسعه و پيشرفت تکنولوژي خود اهميت ويژه اي قائل بوده و به همين دليل هميشه تکنولوژي روز دنيا را در سمعک خود ارائه مي دهد.
مثلا در اوايل سال 2013، اين شرکت سمعک   Xino Tinnitusبا تکنولوژي Multiflex Tinnitus را براي بيماران مبتلا به وزوز گوش ارائه داد. هم چنين سري سوم سمعک داخل گوشي وايرلس با سيستم عامل BluWave 3.0 را عرضه نمود.
در سال 2014 سمعکي به نام Halo ارائه شد که با گوشي هاي اپل همگام سازي (sync) مي شد. اين سمعک مي تواند به صورت بسيار عالي به محصولات ايفون، اي پد و اي پاد شرکت اپل اتصال يافته و از طريق آن مي توانيد موسيقي بشنويد و يا از طريق سمعک با تلفن همراه خود مکالمه نماييد.
در سال 2015 استارکي، سمعک هوشمند و وايرلس سري Z را ارائه داد. هم چنين در سال ژانويه سال 2016 اين شرکت با شرکت Bragi همکاري را شروع نموده و اولين هدفون هوشمند جهان به نام Dash را عرضه کرد. در همين سال، چندين سمعک از جمله سمعک وايرلس Halo2 با سازگاري فوق العاده با آيفون ارائه شد.
همان گونه که مشاهده مي کنيد، برند امريکايي استارکي هر سال در جهت آخرين تکنولوژي ها گام برداشته و اين برند سمعک، هر ساله تکنولوژي فوق العاده اي براي ارائه دارد.
قيمت سمعک استارکيقيمت سمعک استارکي نيز از 1٫2 ميليون تومان تا سقف 9٫6 ميليون تومان تغيير مي کند.

سمعک بلتون Beltone:


سمعک بلتون نيز از آن دسته سمعک هاي خوش نام در صنعت توليد و عرضه سمعک شناخته مي شود. اين برند، تاريخچه اي ديرينه داشته و گفته مي شود که تاسيس کمپاني رسمي آن در ايالات متحده امريکا به سال 1940 باز مي گردد.
سمعک بلتون، کمپاني موفق و به روز بود و در سال 2013 در نمايشگاه جهاني EUHA در هانوفر با ارائه تکنولوژي نوين Ear to Ear Communication موفق به دريافت جايزه برترين تکنولوژي روز سمعک دنيا گرديد. بسياري به علت ارائه تکنولوژي شنوايي سه بعدي ارائه شده از سوي اين کمپاني، کمپاني بلتون را يکي از بهترين کمپاني هاي توليد و عرضه سمعک مي شمارند.

سمعک نامرئي چيست؟ آيا واقعا نامرئي است؟
سمعک نامرئي يا CIC در واقع يک مدل سمعک داخل گوشي است که از ساير مدل ها کوچکتر بوده و بر اساس فرم کانال گوش به روش قالب گيري ساخته مي شود اين مدل در اصل قابليت ديد بسيار کمتري داشته و در داخل کانال گوش مخفي مي گردد و در واقع براحتي ديده نمي شود. اگر چه مخفي بودن اين مدل از مزيتهاي خاص آن مي باشد اما ظرافت سيستم و نياز به سرويس هاي چند ماه يکبار اين مدل و طول عمر کوتاه باطري آن از نقايص اين مدل مي باشد. از آنجاکه اين مدل از ساير مدلهاي سمعک ظريف تر بوده وباعث جلب توجه ديگران نمي شود طرفدار بيشتري دارد.لازم به ذکر است که ظريف ترين وکوچکترين سمعکهاي نامرئي CIC جهان متعلق به شرکت ويدکس دانمارک است.
آيا سمعک مي تواند بصورت کامل مشکل شنوائي را برطرف کند ؟سمعک همانند ساير وسايل و پروتزهاي مصنوعي يک سيستم کمک شنوائي بوده و قادر نيست که مشکل فرد را بصورت 100% برطرف کند و در واقع با کمک سمعک مي توان مشکل را تا حدود زيادي کم کرد اما نمي توانيم مشکل فرد را بطور کامل حل کنيم علاوه بر اين معمولا و بويژه در سنين بالا مشکل کم شنوائی همراه با مشکلات ديگري نظير کاهش تشخيص کلمات و وزوز گوش…. ظاهر مي شود اگر چه غالب افراد به اشتباه اين مشکلات را ناشي از کم شنوائي مي دانند اما واقعيت اين است که علت اين مشکلات بسيار فراتر از بحث سمعک و شنوائي مي باشد. صادقانه بايد گفت که اولا هيچ سمعکي نمي تواند جايگزين گوش طبيعي شود ثانيا مزايا و خوبي هاي سمعک بسيار بالاتر و باارزش تر از دردسرهاي آن است.

گارانتي و خدمات  بعد از فروش يک سمعک تا چه اندازه مهم است؟ 
گارانتی سمعک را با گارانتی ساير محصولات الکترونيک نمي توان مقايسه کرد به زبان ساده بايد گفت که سمعک بدون گارانتي و خدمات بعد از فروش فاقد ارزش و کاربرد است. تهيه و خريد سمعک در واقع آغاز يک روند کاري مي باشد . تنظيم اوليه سمعک نيازمند چندين جلسه وقت است و از طرف ديگر غالبا در ادامه نيز سمعک نياز به تنظيمات مجدد دارد که همه اين موارد در کنار گارانتي لازم در تعويض احتمالي قطعات مستهلک در طول گارانتي سمعک بسيار مهم و باارزش است.

تفاوت سمعک های ديجيتال، هوشمند و هوشمند وايرلس در چيست؟
سمعک فول ديجيتال : اين سمعک ها قابليت تنظيم با کامپيوتر دارند اما تنظيمات آنها  در محيط هاي مختلف ثابت است.
سمعک هوشمند :  اين سمعک ها قابليت تنظيم با کامپيوتر دارند و تنظيم آنها  در محيط هاي مختلف بطور خودکار تغيير  مي يابد.
سمعک فوق هوشمند وايرلس ( بلوتوث دار) : اين سمعک ها قابليت تنظيم با کامپيوتر دارند و تنظيم آنها  در محيط هاي مختلف بطور خودکار تغيير مي يابد. همچنين مجهز به سيستم بلوتوث ميباشند. همچنين به دليل ارتباطي که اين دو سمعک از طريق سيستم وايرلس با يکديگر دارند کيفيت صداي مطلوبتري داشته و شنوايي دوگوشي را شبيه سازي مينمايند.اگر بخواهيم خارج از اصطلاحات علمي و به زبان ساده اين سه سيستم را مقايسه کنيم بايد بگوييم سمعک فول ديجيتال شبيه تلويزيون رنگي ساده سمعک هوشمند شبيه تلويزيونLCDو سمعکهاي هوشمند همانند تلويزيونهايLEDهستند.

سمعک بصورت يک گوشي بهتر است يا دوگوشي؟
همه ما  معتقد و مطمئن  هستيم که آفرينش ما به بهترين وجه ممکن صورت گرفته است. قطعا شنيدن با دو گوش بهترين حالت شنوايي بوده است. پيشرفت علم اين نکته را  ثابت نموده است. وقتي  صدارا از هردو گوش خود دريافت ميکنيم، سيستم عصبي و مرکزي شنوايي ما  صداهاي رسيده از دو گوش را با يکديگر تلفيق نموده و آن را بهتر پردازش مي کند.  سيستم مرکزي شنوايي ما قادر است که بصورت فعال و خودکار صداهاي ناخواسته ي محيطي نظير همهمه را سرکوب کند و به کشف گفتار و سيگنال هدف کمک نمايد. همچنين ارتباطات متعدد ميان سلواهاي عصبي شنوايي مانند يک آمپلي فاير عمل کرده و صدارا تقويت ميکند.
همه اين ويژگي ها تنها زماني ميسر است که صدا را با هر دو گوش خود بشنويم.نکته بعدي آن است که اگر هردو گوش به کم شنوايي مبتلا باشد و تنها يک سمعک دريافت شود، عصب گوش ديگر به مرور زمان تحليل ميرود و شنوايي اش کمتر ميشود حتي ممکن اسنت کاملا ناشنوا شود.براي درک بهتر اين موضوع فردي را در نظر بگيريد که يک دست وي سالم و دست ديگر شکسته و در گچ است.  پس از باز کردن گچ از دستش کار نکشد آن روز به روز ضعيفتر ميشود. دست سالم نماد  گوش داراي سمعک است و دست گچي گوش کم شنوايي که سمعک دريافت نکرده است.
افرادي که در دو گوش دچار کم شنوا هستند، اگر تنها از يک سمعک استفاده کنند جهت يابي نخواهند داشت ،صدا از هر سمت که باشد وي صدا را از سمتي ميشنود که سمعک داشته باشد.پس توصيه ميشود افراديکه هردو گوش آنها کم شنواست به جهت بهره مندي از اين وديعه الهي دو سمعک دريافت کنند.امروزه در سمعک هاي واير لس هوشمند دو سمعک بيش از بيست مرتبه در يک ثانيه باهم در ارتباطند تا ويژگي شنوايي دو گوشي طبيعي را شبيه سازي نمايند.

آيا اختلاف قيمت سمعک هاي مختلف با کيفيت آنها متناسب است؟ مثلا سمعکي که سه برابر سمعک ديگر قيمت دارد سه برابر آن هم کيفيت دارد؟ 
در مورد سمعکهاي ويدکس دانمارک جواب اين سوال منفي است. حتي سمعک هاي رده Basic ويدکس نيز از کيفيت مناسبي برخوردار بوده و حداقل مدارات لازمه مربوطه را دارا هستند اما مسلما رده هاي Intermadiate  و Advance  از کيفيت بالاتري در اين زمينه برخوردار بوده و از تعداد مدارات و Option هاي تنظيمي بيشتري برخوردارند.
Basic: داراي حداقل مشخصات لازم جهت حل مشکل شنوائي شما
Intermediate : که قابليت هاي بالاتري نسبت به گروه Basic دارد
Advance: که شامل بهترين و پيشرفته ترين گزينه ممکن براي حل مشکل شنوائي شما هستند
سمعک هايي را به شما معرفي خواهند کرد . مسلما شما بسته به بودجه اي که براي تهيه سمعک در نظر گرفته ايد مي توانيد يکي از مدلهاي پيشنهادي را انتخاب کنيد.

ريموت کنترل سمعک چيست؟ آيا وجود آن الزامي است؟
شما با کمک يک ريموت کنترل کوچک مي توانيد صداي سمعک خود را کم و يا زياد کنيد و يا برنامه هاي تقويت اکوستيکي سمعک را به سليقه خودتان انتخاب کنيد مثلا صداي سمعک خود را در محيط هاي شلوغ کم و يا در جلسات اداري و يا آموزشي زياد کنيد . وجود ريموت کنترل جهت سمعک الزامي نمي باشد و حتي در پاره اي از موارد خاص استفاده از آن توصيه نمي گردد.

هر باطري سمعک چقدر عمر مي کند؟ آيا خود فرد مي تواند آنرا تعويض کند؟ هزينه آن چقدر است؟
باطري سمعک در چهار سايز 10 , 13 , 312 , 675  توليد مي شود و بسته به مدل و مشخصات سمعک شما طول عمر متفاوتي دارند سايز 10 که کوچکترين سايز را داراست در سمعکهاي نامرئي استفاده مي شود و بين 70-100 ساعت کاري دوام دارد ( حدودا 6-7 روز ) و خود فرد هم براحتي مي تواند آنرا تعويض کند جهت اطلاع سمعک هاي ويدکس از نقطه نظر ميزان مصرف باطري از جمله کم مصرف ترين سمعک هاي جهان هستند . هزينه هر حلقه 6 تايي باطري ( ريوواک آمريکا ) در زمان نگارش اين متن 5.500 تومان مي باشد ( هر يک عدد حدودا 900 تومان ) لازم به ذکر است که طول عمر سايزهاي بزرگتر باطري نظير 675 که در سمعکهاي پشت گوشي استفاده مي شود در برخي مدلها تا 20- 15 روز مي رسد.

چرا انتخاب ما


مشاوره و تست شنوایی رایگان سمعک

متخصصین کلینیک ارزیابی شنوایی و سمعک اشراق برای اشخاصی که قصد خرید سمعک را دارند مشاره و تست شنوایی رایگان در نظر می گیرد شما برای دریافت مشاوره کافیست با شماره مطب تماس حاصل فرمائید پاسخوگی سوالات شما خواهیم بود.


طرف قرارداد با بیمه ها

کلینیک سمعک اشراق طرف قرارداد با بانک سپه ، صادرات، تجارت و ...می باشد.همچنین برای بیمه شدگان کلیه بیمه ها مدارک لازم جهت اخذ تعرفه بیمه سمعک را ارائه می دهد.


ارائه خدمات در منزل و تست سمعک

این کلینیک همچنین کلیه خدمات خود را جهت رفاه حال سالمندان کم توان در منزل ارائه می دهد و همچنین برای افرادی که در انتخاب نوع سمعک تردید دارند تست سمعک به مدت یک هفته انجام می گیرد.


دوسال باطری رایگان

یکی از خدمات کلینیک سمعک اشراق، اهدای دوسال باطری رایگان به خریداران سمعک از این کلینیک می باشد.

سمعک چیست؟

خدمات سمعک اشراق سمعک اشراق بهترین در شرق تهران

سمعک(hearing aid) قطعه الکترنیکی کوچکی است که به فرد کم شنوا کمک می کند که صدا ها را بهتر بشنود و بتواند ارتباط بهتری با دیگران برقرار کند.

سمعک صداهایی که وارد گوش می شود را پردازش کرده و سپس صدای مناسب و تقویت شده را به داخل گوش هدایت می کند.تکنولوژی سمعک به گونه ای است که علاوه بر افزایش میزان صدا باعث افزایش کیفیت صدا نیز می گردد و فرد صداها را واضح تر می شنود و همچنین صداهای مزاحم محیط را کم می کند.

انواع سمعک از نظر شکل: سمعک پشت گوشی سمعک داخل گوشی انواع سمعک از نظر تکنولوژی: آنالوگ دیجیتال هوشمند هوشمند وایرلس حالا اینجا برندهای سمعک بیاد.

ادامه مطلب

مقالات

سکته گوش!
آشنایی با افت شنوایی
چگونه عمر سمعک را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر باتری سمعک را افزایش دهیم؟
پیرگوشی
توسعه سیستم شنوایی در کودکان