روابط عمومی: 09198375085

samakeshragh@gmail.com

سراسر

تهران

شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 16 الی 20دلایل سوت کشیدن گوش

برخی بسامد ها (فرکانس ها) در صداهایی که به گوش ما می خورد ممکن است در دامنه شنیداری انسان نباشد. دامنه شنیداری از چند صد هرتز تا چهار هزار هرتز می باشد. پس بالای ۸۰۰۰۰ هزار هرتز را به خوبی نمی شنویم.

صداهای بسیار بلند، کار کردن در فضاهایی که بالای ۸۵۰۰۰ دسی بل سروصدای محیطی است که ما به آن ها آلودگی صوتی می گوییم برخورد با صداهای شدید، گلد صوتی یا ضربه صوتی مثلاً شلیک گلوله، بوق های بلند، صدای ترقه، موج انفجار.

این ضربه صوتی می تواند باعث ایجاد ضربه صوتی به صورت گذرا یا حتی دائمی شود. بلند گوش کردن به صدا، زیاد کردن صدای موبایل به ویژه هدفون و گوش کردن به موسیقی با صدای بلند در هدفون هم آسیب به گوش می زند هم سوت گوشی پایداری در گوش ایجاد می کند.

متأسفانه داروهای آشکار و توانمندی در رابطه با سوت گوش فراهم شده است که آن را کاهش دهیم اما تأکید می شود برخی اقدامات و تغییر رفتارها با صدای بلند می توانند سوت گوش را بهتر کنند انجام دهند.

پرهیز از نگرانی، افسردگی و دلهره که می توانند سوت گوش را بدتر کنند این گونه سوت های گوش در سکوت زمان خوابیدن یا زمانی که صدای زمینه ای وجود ندارد، بدتر می شوند.

گونه ای سوت های گوشی داریم که همانند ضربان قلب است با فعالیت، افزایش فشار خون حرص خوردن و تقلا بیشتر می شود.

سوت گوش دیگر همانند ضربه است به صورت تق تق یا روی میز ضربه زدن که به یک صورت اسپاسم های ظریف گوش میانی است که پرده را می کشد و اگر در درازمدت ادامه پیدا کند باید با پزشک متخصص گفتگو شود.

چرا انتخاب ما


مشاوره و تست شنوایی رایگان سمعک

متخصصین کلینیک ارزیابی شنوایی و سمعک اشراق برای اشخاصی که قصد خرید سمعک را دارند مشاره و تست شنوایی رایگان در نظر می گیرد شما برای دریافت مشاوره کافیست با شماره مطب تماس حاصل فرمائید پاسخوگی سوالات شما خواهیم بود.


طرف قرارداد با بیمه ها

کلینیک سمعک اشراق طرف قرارداد با بانک سپه ، صادرات، تجارت و ...می باشد.همچنین برای بیمه شدگان کلیه بیمه ها مدارک لازم جهت اخذ تعرفه بیمه سمعک را ارائه می دهد.


ارائه خدمات در منزل و تست سمعک

این کلینیک همچنین کلیه خدمات خود را جهت رفاه حال سالمندان کم توان در منزل ارائه می دهد و همچنین برای افرادی که در انتخاب نوع سمعک تردید دارند تست سمعک به مدت یک هفته انجام می گیرد.


دوسال باطری رایگان

یکی از خدمات کلینیک سمعک اشراق، اهدای دوسال باطری رایگان به خریداران سمعک از این کلینیک می باشد.

سمعک چیست؟

خدمات سمعک اشراق سمعک اشراق بهترین در شرق تهران

سمعک(hearing aid) قطعه الکترنیکی کوچکی است که به فرد کم شنوا کمک می کند که صدا ها را بهتر بشنود و بتواند ارتباط بهتری با دیگران برقرار کند.

سمعک صداهایی که وارد گوش می شود را پردازش کرده و سپس صدای مناسب و تقویت شده را به داخل گوش هدایت می کند.تکنولوژی سمعک به گونه ای است که علاوه بر افزایش میزان صدا باعث افزایش کیفیت صدا نیز می گردد و فرد صداها را واضح تر می شنود و همچنین صداهای مزاحم محیط را کم می کند.

انواع سمعک از نظر شکل: سمعک پشت گوشی سمعک داخل گوشی انواع سمعک از نظر تکنولوژی: آنالوگ دیجیتال هوشمند هوشمند وایرلس حالا اینجا برندهای سمعک بیاد.

ادامه مطلب

مقالات

سکته گوش!
آشنایی با افت شنوایی
چگونه عمر سمعک را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر باتری سمعک را افزایش دهیم؟
پیرگوشی
توسعه سیستم شنوایی در کودکان